CBP-1476BD+
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CBP-1476BD+
Mfr.Part # : CBP-1476BD+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : CERAMIC RESONATOR BAND PASS FILT
Stock : 13
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 98 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 1.476GHz Center
Impedance : 50Ohm