TXEAADSANF-20.000000
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TXEAADSANF-20.000000
  • 1
Mfr.Part # : TXEAADSANF-20.000000
Manufacturer : Taitien
Description : XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ SNWV
Stock : 62605
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 2mA
Frequency : 20 MHz
Frequency Stability : ±500ppb
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -30°C ~ 85°C
Output : Clipped Sine Wave
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : VCTCXO
Voltage - Supply : 2.8V ~ 3.3V